Gemeentebrief 2019-22

Geplaatst op:

Huwelijk

Floris de Zeeuw en Judith Hooijer gaan trouwen! Zij hebben de inzegening van hun huwelijk in onze kerk aangevraagd. De bevestiging van hun huwelijk zal plaatsvinden op 14 juni 2019 om 15.00 uur in deze kerk. U wordt allen hartelijk uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn.

Magazines

Op de leestafel liggen weer enkele exemplaren van tijdschriften van de PKN; Woord&weg en Petrus. Zo lang de voorraad strekt mag u ze mee nemen en lezen ! Van harte aanbevolen. Enkelen van Woord&weg met naam erop zijn gereserveerd voor de betreffenden.
De scriba

Optreden koor ‘His Voice’

Op zondag 16 juni in de OCHTENDDIENST treedt het koor ‘His Voice’ op in onze kerk. Het thema van de dienst is gebaseerd op een tekst in het boek Handelingen: ‘Daarom ben ik blij. Ik juich en zing.’ U begrijpt het al, dat wordt een mooie dienst vol zang om naar te luisteren en aan mee te doen. We willen u en jullie dan ook van harte uitnodigen.
Liturgiecommissie

De Rommelschuur

Op zaterdag 8 juni is De Rommelschuur weer open van 9.00 – 12.00 uur.
Commissie De Rommelschuur

Terug naar overzicht