Collecte 40-dagenproject Kerk in Actie
Moldavië
Door de hoge werkloosheid in Moldavië werken veel ouders in het buitenland. Kinderen en ouderen blijven achter en missen de zorg en aandacht die zij nodig hebben. Ouderen moeten rondkomen van een klein pensioen en hebben nauwelijks een sociaal vangnet. Kinderen zijn vaak op zichzelf aangewezen, gaan niet regelmatig naar school en lopen risico op misbruik en uitbuiting.
Kerk in Actie steunt de christelijke organisatie Bethania. Zij bieden in twee dagcentra opvang aan kinderen. Zij krijgen na schooltijd een gezonde maaltijd, huiswerkbegeleiding, psychosociale ondersteuning en ruimte voor sport en ontspanning. Ook is er persoonlijke aandacht, zodat zij zich gezien en gewaardeerd voelen. Ouderen ontvangen thuis maaltijden, zorg en praktische hulp, en kunnen in het dagcentrum terecht voor ontmoeting en een warme douche. Docent Ana Smilevici ziet dagelijks wat dit betekent. Zij helpt kinderen met hun schoolwerk en moedigt hen aan om ondanks moeilijke omstandigheden te blijven geloven in hun toekomst. Zo geeft Bethania hoop en perspectief aan jong en oud.
Van harte aanbevolen, Diaconie en KIAW
Financieel jaarverslag
De jaarrekening over 2025 is samengesteld en de cijfers zijn gepresenteerd op de gemeente-avond. Mocht u het financieel jaarverslag willen inzien dan is deze opvraagbaar via: fin-administrateur@gkschoonrewoerd.nl
Gerieke Middelkoop
Muzikale zondagmiddag 15 maart
Wij nodigen jullie nogmaals uit voor de “muzikale zondagmiddag” op 15 maart a.s. om 15:00 uur. Als gast hebben we deze eerste keer Erick Versloot uitgenodigd. Hij zal ons een interessant programma voorschotelen. Aan het einde van het programma is er een collecte ter bestrijding van de onkosten. Hieronder nodigt hij u zelf uit om deze middag aanwezig te zijn.
Bij voldoende belangstelling gaan we vaker zo’n middag organiseren. Er is al contact geweest met diverse musici.
Schoonrewoerd zingt!
Op weg naar Pasen cirkelen we om een groot mysterie: over liefde en haat, overgave en verraad, ondergaan en opstaan. Alles komt samen in de weg van Jezus en zingenderwijs zullen we Hem volgen, van passie naar Pasen! Mozes tot Stef Bos, David tot Bach, The Psalm Project tot Pater Brugman zullen onze reisgenoten daarbij zijn. Weet je welkom en neem gerust iemand mee! Bij de uitgang liggen boeken met de mooiste verhalen van mijn 25 jaar dominee zijn – ze gaan tegen kostprijs a € 9.95. In de boeken zit een strook met bankrekeningnummer waardoor jullie het later zelf over kunnen maken.
Erick Versloot
Alle nieuwsberichten